Registrace na Nisaopen 2014 je v plném proudu. Nezapomeňte se přihlásit!

Od 31. 1. 2014 se mohou zájemci o účast na turnaj Nisaopen 2014 v Liberci hlásit přeswww.nisaopen.cz. Oblíbený mezinárodní turnaj se uskuteční letos v lehce netradičních termínech. První setkání v Liberci se odehraje již 23. Května. Tento turnaj je určen pro dětské kategorie – přípravky, elévové a mladší žáci. O týden později se v Liberci představí kategorie starších žáků a dorostenců. Královská kategorie juniorských týmů, žen a mužů se uskuteční 6. - 8. Června.

Nisa open

Loni se do Liberce sjelo více než 200 týmů, letošní odhady jsou ještě optimističtější. „Věřím, že se nám podaří překonat toto číslo a ještě něco nadstavíme. Bylo by super opět náš turnaj posunout,“ dodává hlavní organizátor turnaje Vladimír Ježek.

Turnaj se bude konat i letos na zimním stadionu v Areně, takže všech 280 zápasů bude pod jednou střechou. „Tato logistika turnaji určitě prospěla, ušetřilo se spoustu času. Jen by nám letos mohlo přát trošku více počasí,“ dodává Ježek.

Hlavními favority turnaje jsou určitě týmy, tvořené hráči z Liberce, Mladé Boleslavy, nebo pražských týmů. „Logicky jsou to týmy, které to mají do Liberce blízko. Ale daří se nám zvát i týmy z Ostravy, Slovenska nebo jižní Moravy,“ dodává Ježek.

I letos mohou účastníci turnaje využívat na turnaji své účastnické náramky. Na ty mají nejrůznější slevy – bazén, výřivka, ZOO, Dinopark, nebo doprava po Liberci MHD zdarma. „Snažíme se, každý rok přidávat služby, které mohou našim účastníkům jejich pobyt na turnaji zpříjemnit. Snad se podaří přidat něco i letos. Děláme pro to opět maximum,“ dodává Ježek.

Týmy se na turnaj mohou hlásit, až do 30.4. Více informací o turnaji, novinky a další můžete najít na www.nisaopen.cz.

Oblíbené články